O nás

Spoločnosť M.P.V. spol. s r.o. je od roku 1997 dôveryhodným partnerom vo svete stavebníctva, špecializujúcim sa na montáž plastových okien, dverí a garážových brán. S postupom času sme rozšírili našu pôsobnosť aj na predaj širokej škály výplní stavebných otvorov, vrátane plastových a hliníkových okien, dverí, žalúzií, roliet a ďalších produktov, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality.Pri výbere našich produktov môžete mať istotu, že získavate nielen okná a dvere, ale aj spoľahlivé riešenia od spoľahlivého partnera Slovaktual. Sme presvedčení, že spojenie našej odbornej montáže s výrobkami od Slovaktual vám poskytne optimálne riešenie pre vašu stavbu či renováciu.

Naša spoločnosť je poháňaná vášňou pre precíznu montáž a poskytovanie komplexných riešení pre našich zákazníkov. Sme hrdí na to, že sme schopní ponúknuť nielen vynikajúce výrobky, ale aj profesionálnu a spoľahlivú montáž, čo nám získava dôveru a lojalitu našich klientov.

Hlavnou filozofiou M.P.V. spol. s r.o. je uspokojiť všetky potreby našich zákazníkov prostredníctvom poskytovania výrobkov a služieb najvyššej kvality. Náš sortiment je starostlivo vybraný s ohľadom na moderný dizajn, energetickú efektívnosť a dlhú životnosť. Veríme, že kvalitné a estetické okná, dvere a ďalšie stavebné prvky nie sú len investíciou do vášho domova, ale aj do vášho pohodlia a bezpečia.

  • 25+ Rokov skúseností
  • 7000+ Úspešne dokončených projektov
  • 10+ Partnerov
  • 10000+ Spokojných klientov

Čo sme dokázali

KONTAKTOVAŤ